Úvod » Doplňkové služby a informace » Kde sehnat krabice na stěhování?

Kde sehnat krabice na stěhování?

Při stěhování se člověk neobejde bez krabic, do nichž by mohl uložit svůj majetek. Kde je ale vzít? Možností se naštěstí nabízí více. Přečtěte si naše tipy.

Nakupte je

Nejjednodušší způsob, jak krabice sehnat, je nakoupit je v obchodech. Krabice na stěhování najdete ve více velkých obchodních řetězcích, jako je například IKEA, či Obi. Nákup vám umožňuje větší možnost výběru krabic nejenom podle velikosti, ale rovněž třeba i podle konkrétní nosnosti.

Poptejte se kolem

I v menších obchodech můžete sehnat použitelné krabice. Občas jim po obdržení zboží a jeho vyložení zbývají prázdné krabice, pro něž pracovníci obchodu nemají další využití, a proto je vyhazují. Obejděte tedy nejbližší obchody a poptejte se, jestli momentálně nemají k dispozici přebytečné krabice, jichž by se potřebovali zbavit. Možná budete mile překvapeni. Krabice můžete nalézt nejenom v potravinách, ale ve více typech obchodů – například v drogeriích, hračkářstvích či lékárnách. Velmi populární jsou mezi lidmi obzvlášť krabice od banánů. Když obchody selžou, můžete vyzkoušet i poštu, kde často seženete velké krabice, do nichž se vám vejde hodně věcí.

Inzerce

v Jestli vás příliš netlačí čas, můžete prohledat inzertní weby. Lidé občas nabízejí k prodeji krabice, které již nepotřebují. Nebojte se být proaktivní a oslovit je jako první. Vyplatí se rovněž prohledat více stránek. Pokud nenajdete vhodný inzerát, vytvořte svou vlastní poptávku a nezapomeňte ji sdílet na sociálních sítích, aby se váš inzerát dostal k co nejvíce lidem.

Získejte je zdarma od naší stěhovací firmy

Vhodnou variantou je rovněž oslovit stěhovací firmy. TIP: naše společnost zapůjčuje stěhovací krabice zákazníkům při objednání služeb zcela zdarma. Kvalitní stěhovací firmy již dávno nenabízejí pouze stěhování majetku, ale rovněž mohou nabízet půjčení stěhovacích krabic, které navíc mohou mít různou podobu – od klasických krabic po bytelnější dřevěné bedničky. Opět záleží na tom, jaké věci chcete stěhovat, proto je vhodné nakombinovat různé typy krabic dle potřeby.