Zajímavé reference a recenze

Podívejte se na naše zajímavé zakázky z poslední doby a přečtěte si zkušenosti od našich zákazníků.Recenze na stěhovací služby od našich zákazníků

Se stěhováním jsme byli moc spokojeni. Rychlé přestěhování, bez poničení nábytku, nabídli se, že nám i obalí větší nábytek, aby se neponičil. Rádi budeme doporučovat.

Jana, Brno


Ve velmi krátkém časovém horizontu jsem byla nucena přestěhovat svůj krámek s doplňky stravy. Část zboží jsem si dokázala odvézt sama, ale něco již bylo nad mé síly. Firma Stěhování Staněk mi přestěhovala sklad, regály, police, pult a další drobný nábytek. Oceňuji rychlou cenovou nabídku, která se nelišila od konečné ceny. Za tři hodiny nebylo, co dělat. Sama bych to nezvládla.

Irena, Brno


Byl jsem spokojen. Domluva proběhla ze dne na den. Práci měli hotovou za hodinu (odvoz dodávky na sběrný dvůr) za velmi slušné peníze. Jelikož nemám auto, ocenil jsem, že vše zařídili za mne. Ano, mohl bych ušetřit, ale proč? Takto jsem to měl pohodlně a rychle.


Tomáš, Brno


Byli jsme naprosto nadšeni, vše proběhlo v klidu. Stěhovaci makali o sto-šest opravdu perfektní. Vyhovoval nám termín stěhování v sobotu, ostatní po nás chtěli v pracovní době, což si nemůžeme jako pracující dovolit. Vřele doporučuji, jste skvělí.

Jarka

Byli jste spokojeni?

Rádi od vás získáme zpětnou vazbu. Byli jste s námi spokojeni? Nebo jsme vás něčím zklamali? Dejte nám vědět. Budeme se tím zabývat. Poptejte nás