Stěhujeme do zahraničí - rychle a levně

Přestěhujeme vybavení bytu nebo domu do zahraničí. Ať už se jedná o několik kusů nábytku nebo kompletní zařízení, vše provedeme včas, rychle, za dohodnutých podmínek.

Žádný stres

Pro mnohé představuje stěhování do zahraničí značnou dávku stresu. Správně vedená a organizovaná práce z Vás však starosti zcela sejme, uvidíte. Nám zase dovoluje pracovat rychleji, efektivněji, a tím i levněji.

Pro koho je služba vhodná?

Služba je určena všem, kdo potřebují rychle, bezpečně a bez starostí přestěhovat své věci do zahraničí..

Služby zdarma

  • Prohlídka a cenová kalkulace
  • Zapůjčení stěhovacích přepravek a obalového materiálu

Další služby pro mezinárodní stěhování

Výhody našich vozidel

  • Všechna vozidla jsou skříňová, prachotěsná a celočalouněná
  • Všechny nákladní vozy jsou vybaveny zvedací plošinou
  • Výše uvedené přednosti zabraňují poškození nábytku během manipulace

Ceník

Kontaktujte nás, sestavíme vám nabídku na míru vašich potřeb.

Využijte slevu 15% na stěhování mimo Brno nebo odjinud do Brna

získat nezávaznou nabídku

 

 

Mezinárodní stěhování do zahraničí – pohodlně a bez práce!

 

Pokud plánujete stěhování do zahraničí, pak možná i vás děsí pouhá představa, jak to celé zvládnete. Stěhování samo o sobě je dost náročné (jak po technické, tak po časové stránce) a jednomu jde z toho hlava kolem. Plánujete-li mezinárodní stěhování do zahraničí, jeví se jako nejlepší řešení oslovit naši stěhovací firmu.

Bezpečné a pohodlné stěhování bez starostí

Je úplně jedno, jestli potřebujete přestěhovat kancelář nebo rodinný dům – jen si představte, jak složité by bylo dostat všechny vaše věci do jiné země, vzdálené třeba několik stovek kilometrů. Mezinárodní stěhování do zahraničí není jen tak, pokud na to chcete jít „na vlastní triko“. Proč si celou záležitost neusnadnit? Využijte profesionální stěhování do zahraničí a ušetřete tak spoustu starostí, práce i času.

Jak mezinárodní stěhování s pomocí profesionálů probíhá?

V první řadě je potřeba nás kontaktovat a domluvit si konzultaci. Náš zkušený specialista vás navštíví a udělá si přehled o stěhovaných věcech – o jejich rozměrech, typu i jeho množství. Na základě těchto informací vyhotoví stěhovací plán přímo vám na míru. Rozhodne o počtu potřebných lidí, o velikosti stěhovacího vozu a navrhne ideální postup mezinárodního stěhování. Samozřejmostí je také vyhotovení cenové nabídky.

Pokud by z nějakého důvodu nebyla návštěva pracovníka možná, budete požádáni o zaslání videa nebo fotografií pro získání představy na dálku.

O všem budete informováni

Pro účely mezinárodní stěhování do zahraničí nabízíme i zabalení stěhovacích předmětů do speciálního obalového materiálu. Své věci si ale můžete zabalit i sami – pokud nejsou některé nebo všechny předměty baleny stěhovací firmou, záleží na naší domluvě.

V den stěhování na dané místo dorazí stěhováci včetně vedoucí osoby, se kterou můžete o všem konzultovat nebo se na cokoli zeptat. Od začátku do konce tak budete o všem informováni a nic se nebude dít bez vašeho vědomí.

Vaše věci budou v bezpečí

Nemusíte se bát, naše stěhovací firma má svůj vozový park maximálně zabezpečen, a vaše stěhované předměty tedy budou v bezpečí. Budete-li si přát, můžeme vás pravidelně informovat, kde se vůz z pracovníky právě nachází a za jak dlouho bude v cíli.