Úvod » Doplňkové služby a informace » Montáž, demontáž nábytku

Montáž, demontáž nábytku

Nabízíme jako součást komplexních stěhovacích služeb odbornou montáž a demontáž nábytku. Pokud si to vaše zařízení vyžaduje a vy nemáte jinou možnost na koho se obrátit nebo se jednoduše nechcete tímto zabývat, vyjdeme vám rádi vstříc.

Kdy je potřebné nábytek rozmontovat

Stěhujete velký objem nábytku na delší vzdálenost a jinak než v rozmontovaném stavu by se nedal na jeden zátah přestěhovat.

Nábytkové stěny. Musejí být rozmontovány alespoň na jednotlivé skříňové, policové celky, které lze odnést, skleněné výplně a skleněná dvířka odmontovat.

Velké kancelářské stoly vyrobené většinou na míru a skládající se z několika ploch je nutné demontovat.

Kuchyně se sice většinou nestěhují protože bývají vyrobeny na míru původnímu prostoru, pokud ale mají být přestěhovány, je potřeba je odmontovat ze zdí a rozdělit na jednotlivé části.

Lze objednat službu samostatně?

Ano. Pokud např. kupujete nový nábytek a chcete si jej nechat přivést domů a rovnou smontovat, můžete využít právě tuto službu.

získat nezávaznou nabídku  


Neluštěte obrázkové leporelo. Obraťte se na profesionální montáž nábytku v Brně

Jste nadšení, když si můžete projít obchodní centra s nábytkem a pořídit si celé vybavení domácnosti třeba jen za jediný den. Nadšení však rychle vystřídá panika, jakmile zjistíte, jak složitá je montáž nábytku. Zajistěte si včas pomoc. Zajistěte si profesionální montáž nábytku v Brně.  

Nové vybavení domácnosti

Líbí se vám možnost, zakoupit si nové vybavení domácnosti, a ještě ten den si jej přivést domů. Můžete si pořídit celou kuchyňskou linku, sestavu do obývacího pokoje, nové vybavení dětského pokoje nebo třeba jen závěsné skříňky do koupelny. Za jediné odpoledne můžete vyřešit problém s uskladněním věcí, a to pořízením velkých úložných skříní do ložnice. To vše za předpokladu, že si dokážete poradit se složitými obrázkovými návody, namáhavým vrtáním a zavěšováním, zvedáním a přemísťováním objemných částí. Také musíte mít potřebné vybavení a rozpoznat jednotlivé součástky v balení.  

Jak bude vypadat montáž nábytku svépomocí

Na první pohled se může zdát, že vše bude snadné. Máte přeci jednotlivé díly a jasný popis v obrázcích. Jaká je realita? Už u prvního obrázku budete ztraceni. Strávíte pokusem o sestavení nábytku mnoho zbytečných hodin, utrousíte řadu nepěkných slov, pohádáte se s ostatními členy rodiny, hrozí že nový nábytek neodborným zásahem poškodíte. Navíc si musíte zakoupit nebo zapůjčit nejrůznější nákladné vybavení a pomůcky. Kolik byste si vydělali, kdybyste uvedený čas strávili v práci?  

Jak bude vypadat montáž nábytku s profesionály

Montáž nábytku v Brně je výbornou službou, za kterou zaplatíte jen pár stokorun. Rádi vám zajistíme i odvoz objemných kusů z obchodního řetězce. Nemusíte se o nic starat, o vše se postaráme za vás, a to až po finální umístění konkrétního kusu nábytku ve vašem pokoji. Se sestavováním nábytku máme bohaté zkušenosti, jsme na trhu přes 20 let. Smontování a zavěšení kuchyňské linky je pro nás hračkou. V se tak nemusíte obávat poškození nábytku ani příček v bytě. Jsme vybaveni moderním nářadím a technikou, která nám šetří čas. Montáž nábytku provedeme za zlomek času, který byste mu museli věnovat vy.

získat nezávaznou nabídku