Úvod » SLUŽBY » Jak stěhovat lednici? 5 zásadních rad a tipů

Profesionální odvoz starého nábytku šetří čas

Při stěhování nebo rekonstrukci v bytě narazíte na několik kusů starého nábytku, který jen zabírá místo. Podobně je tomu i v případě vyklízení pozůstalostí. Nábytek už není ani praktický ani hezký. Je třeba jej předat k likvidaci. Nebojte se, nejste na to sami. O odvoz starého nábytku se postarají profesionálové.  

Proč odvoz starého nábytku

Díky velkému zastoupení obchodních řetězců s nábytkem si pořídíme nové vybavení do bytu nebo domu za velmi nízkou cenu. Není problém vše zakoupit v jeden den. Pořízení je snadné, náročnější je to s likvidací a odvozem starého nábytku. Největším problémem pro mnohé bývá rozhodnutí, že staré kusy nebudeme skladovat ve sklepě nebo na půdě. Opravdu už nám nebudou dobře sloužit a volné místo je mnohem cennější než starý nábytek odložený do rezervy. Jakmile se s nábytkem rozloučíte, kontaktujte naši firmu. Nabízíme odvoz starého nábytku jako jednu ze svých služeb a jelikož se staráme o ekologickou likvidaci, disponujeme stěhovacími vozy a profesionálními pracovníky je odvoz vyřešen ke spokojenosti všech zúčastněných.  

Výhody odvozu starého nábytku

Pod heslem odvoz starého nábytku se snadno přesvědčíte o výhodách spolupráce s profesionální firmou. Naši pracovníci vám nábytek demontují a odvezou tak, aby při manipulaci nedošlo k poškození ostatního vybavení v bytě. Předejme i úrazům a dalším škodám, jelikož se starší kusy nábytku se mohou v namáhaných částech snadno zlomit. Máme zajištěné kapacity pro likvidaci u smluvních partnerů, nemusíte hledat sběrnu vlastními silami, ani si zajišťovat odvoz s cizím průkazem, protože vám už hrozí překročení měsíčního limitu pro uložení odpadu. S naší firmou si můžete být jisti, že dojde k šetrné likvidaci s ohledem na životní prostředí.

Spolupráce s profesionály znamená více volného času

Jakmile se octnete před úkolem odvézt více kusů starého nábytku nebo musíte zlikvidovat objemnější kusy, je třeba obvykle i demontáž. Staré kusy nábytku bývají velmi komplikované, jednotlivé díly jsou těžké a přichyceny jinými systémy než dnes. Strávili byste demontáží a odvozem spoustu času a stálo by vás to mnoho sil a námahy. To vše si můžete ušetřit a obrátit se na zkušené profesionály.