Malování bytů a domů v Brně

Služba vhodná pro výmalbu nových i starších bytů.

Seznam nejčastějších služeb

  • malování bytů, domů
  • malování sklepů, půd, skladů

Služby zdarma

Kalkulace malovacích prací

získat nezávaznou nabídku

Malíři Brno šetří vaši peněženku

Znáte ten pocit, kdy se rozhlédnete po vaší domácnosti novýma očima a řeknete si, takto už to dál nejde? Zpravidla nemáte na mysli výměnu nábytku, jedná se vám o barvu na stěnách v jednotlivých pokojích. Bílá už není bílá a sytě červená už není v módě. Chce to změnu a se změnou vám umí pomoci malíři Brno.

 

Malíři pokojů ovládají řemeslo dokonale

Vymalování pokojů nabízí zákazníkům celé spektrum služeb. Nikdy se nejedná jen o prosté vymalování místností. Odborník si interiér nejprve prohlédne a navrhne vám správný postup a nejhodnější barvy. Malování často znamená i odstranění starých nátěrů, opravy vzniklých prasklin, přípravu zdiva na nátěr, penetraci, malování radiátorů, zárubní a spoustu dalšího. Jiný postup je třeba zvolit, když se jedná o prostory, kde se kouřilo, jiný postup se volí ve vlhkých prostorách a zvláštní přístup vyžadují místa, kde se na zdech objevuje mastnota. Profesionální malíř ví, jak si prostor připravit, aby byl provoz v domácnosti nebo v kanceláři narušen co nejméně a aby nový nátěr neznamenal náročný úklid. Vždy vám zpracuje kalkulaci práce a seznámí vás s nejvhodnějším postupem. Poté vám vybere typ barvy, která bude nejlépe splňovat vaše požadavky. Práce je provedena co nejrychleji s důrazem na minimální zásah do provozu.

 

Malování svépomocí je nákladné

Na první pohled se to může jevit jako snadný úkol. Vymalování interiéru, přeci nemůže být nic tak složitého. Složité to nebývá, pokud se jedná o novostavbu, kde máte první nátěr, stěny jsou dokonale rovné, bez prasklin a mastnoty. V takovém případě si můžete zakoupit všechny malířské potřeby, jako je žebřík, různé typy barev, kbelík, krycí pásku, zakrývací igelity, několik typů válečků a tyčí. Převážnou většinu těchto věcí budete po malování muset vyhodit a jedná se o jednorázovou investici. V novostavbě při prvním nátěru ale zpravidla uspějete i svépomocí.

Jiná situace je v interiérech, kde se jedná o následné malování. Tam se už do amatérské práce raději nepouštějte. Hrozí vám fleky na stěnách a stropech, neopravené praskliny, špatně ošetřená mastná místa, stékající kapky barvy nebo nestejnorodost barevného nátěru. Čeká vás dlouhé trápení s přípravou místa a následným úklidem, protože nemůžete znát triky profesionálů. Co zpočátku vypadalo jako práce na jedno odpoledne se změní ve velké utrpení s neuspokojivým výsledkem. Nakonec přizvete malíře, aby opravil chyby, které jste napáchali neodborným postupem.

 

Ušetřete si starosti i vaši peněženku. Zeptejte se, jaké služby vám nabídnou malíři Brno.

Kalkulace malovacích prací

získat nezávaznou nabídku